Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto

Kontakt

  • MonaCo sc
    NIP: 113-24-51-912
  • E-mail:sklep@torby.net.pl
  • Telefon501-930-253
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
» Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu www.reisenthel.pl prowadzonego przez firmę Monaco s.c.


Firma MonaCo, przykłada dużą wagę do kwestii zachowania prywatności odwiedzających go użytkowników. Polityka prywatności w sklepie www.reisenthel.pl jest udostępniana wszystkim zainteresowanym. Firma MonaCo, dba o najwyższe bezpieczeństwo udostępnionych danych. Są one szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Dane osobowe przetwarzane są przez MonaCo s.c., zgodnie z art. 23 ust. 1, pkt 1,3 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych w celach związanych z prowadzeniem internetowego sklepu, zapewniamy wszystkim zarejestrowanym użytkownikom realizację uprawnień wynikających z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych, w szczególności prawo wglądu do własnych danych, prawo żądania aktualizacji i usunięcia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach tej ustawy.


 

Usunięcie konta


Firma MonaCo umożliwia całkowite usunięcie swoich danych osobowych przechowywanych przez system sklepu www.reisenthel.pl. W tym celu należy wysłać e-mail z prośbą o usunięcie konta pod adres administratora podając swój login, wykorzystywany w naszym serwisie. Po weryfikacji poprawności informacji konto zostanie nieodwracalnie usunięte z bazy danych sklepu, o czym użytkownik zostanie powiadomiony e-mailem.


Przejdź do strony głównej