Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto

Kontakt

 • Monaco II Dominik Grabiec
  NIP: 5242866094
 • E-mail:sklep@monaco.net.pl
 • Telefon519-137-833
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
1 » Regulamin2

Regulamin

Regulamin sklepu
 1. Regulamin sprzedaży w Sklepie Internetowym firmy MonaCo II, Dominik Grabiec
 2. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.
 3. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane.
 4. W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub E-mail przez naszego Handlowca.
 5. Zamówienia od Klientów którzy dokonywali już u Nas zakupów będą potwierdzane wyłącznie pocztą E-mail.
 6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 7. Firma MonaCo II, Dominik Grabiec zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
 8. W przypadku większych zamówień firma MonaCo II, Dominik Grabiec zastrzega sobie prawo do realizacji ich w osobnych partiach, bądź zmiany przewoźnika dostarczającego przesyłkę (np. z poczty na kuriera) – przy zachowaniu kosztów przesyłki ujętych w formularzu zamówienia.
 9. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora lub listonosza. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 10. Zamówione produkty wysyłamy pocztą lub przesyłką kurierską w ciągu maksymalnie 48 h od daty zamówienia, chyba że przy produkcie na stronach sklepu podany był inny termin dostawy. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
 11. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen nasz Handlowiec niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.
 12. Składając zamówienie klient wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
 13. Należność za zamówiony produkt pobierana jest przez kuriera, wpłacana na poczcie w chwili dostarczenia przesyłki, lub przelewem z góry.
 14. W przypadku przelewu z góry zamówienie jest realizowane po wpłynięciu kwoty na nasze konto.
 15. Oferta sklepu internetowego ważna jest na terenie Polski.
 16. Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, klient może dokonać zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki pod warunkiem, że towar jest nie uszkodzony, w oryginalnym opakowaniu z kompletem dokumentacji i nie nosi śladów eksploatacji.
 17. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 18. W razie jakichkolwiek niejasności lub zapytań prosimy o kontakt sklep@kartydogry.net.p

Przejdź do strony głównej